Acest subiect conține 3 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 5 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2478
     raluka 
    Participant

    hey! se apropie momentul in care trebuie sa o sterilizez pe blanoasa mea ( recunosc, mi-e frica de acel moment)! am cautat in brasov clinici insa rezultatele nu au fost ff bune pana acum! clinica unde i-am facut vaccinurile este ok insa fetele de acolo nu au mai sterilizat dihori si mi-e frica, plus de asta mi-a zis ca ar costa cam 500 lei!! ma poate ajuta cineva cu o informatie in ceea ce priveste o clinica din brasov sau apropiere unde poate sa fie pe maini bune?? in caz contrar o sa vad cum ajung la doctorul radu!! acolo sigur este totul ff bn!! astept raspunsul vostru! multumesc mult!!

    #5083
     Anonim

    Din pacate, eu chiar nu pot sa te ajut. Am 3 prieteni cu dihori in Brasov care vin la Radu, deci presupun ca nu au gasit un doctor corespunzator. Oricum!! Cu 500 de lei vii la Bucuresti, castrezi dihorita, te intorci si ramai si cu bani de buzunar. Sterilizarea la Falcon e 200 lei.

    #5084
     raluka 
    Participant

    multumesc frumos pentru raspuns!! o sa fac tot posibilul sa ajung la doctorul radu! ( in caz ca stii un profil pe facebook sau nume cv al propietarilor de dihori din brasov te rog sa ma anunti! mi-ar face placere sa ii cunosc, iar pufoasa mea ar fi incantata sa aiba parteneri de joaca!)

    #5085
     Anonim

    Cu placere, Raluka. Iti pot da un singur ID, ceilalti nu cred ca au profil facebook…

    /mihutboran.denis?ref=ts&fref=ts

Vizualizare 4 articole - 1 la 4 (din 4 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account