Acest subiect conține 19 răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de  ingerasuoana acum 13 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2269
     Anonim

    Premiile sunt oferite de Falcon Vet, Bucuresti si consta in:

    LOCUL 1

    • 1 consultatie;
    • 1 vaccinare (antirabic + distemper);
    • 1 deparazitare (interna +externa);
    • 1 carnet de sanatate;
    • 1 jucarie surpriza.

    LOCUL 2

    • 1 consultatie;
    • 1 vaccinare (antirabic + distemper);
    • 1 jucarie surpriza.

    LOCUL 3

    • 1 consultatie;
    • 1 sampon pentru dihori;
    • 1 jucarie surpriza.

    Creati topic cu numele animalutului dumneavoastra si uploadati poza (o singura poza este luata in considerare), plus datele dumneavoastra de contact si cateva detalii despre dihoras.

    Data ultimei aplicari este 30 octombrie 2010.

    Castigatorii vor fi desemnati de echipa Falcon Vet si vor fi anuntati in saptamana 1 – 8 noiembrie 2010.

    Succes!

    #2622
     margot1 
    Participant

    Am incercat si eu sa pun o poza cu Susy, dar nu reusesc, ma puteti ajuta?

    #2623
     Simo_Pas 
    Participant

    Margot, poti pune poze in felul urmator: incarci poza pe acest site  http://tinypic.com/    la   Resize alegi rezolutia 800×600, dupa ce iti incarca poza  o sa-ti dea un cod pentru forum IMG CODE for Forums & Message Boards, copiezi codul respectiv si il pui pe forum.

    Pe site-ul respectiv iti poti face cont, sau poti  sa incarci poza la liber doar ca iti da sa treci un cod la fiecare poza incarcata 🙂

    #2624
     margot1 
    Participant

    Multumesc Simona, am uitat ca voi lucrati cu TinypicLaughLaugh

    Se pare ca am reusit!!!!!!!!!!!!!

    In orice caz, nu particip la concurs ptr. cistig, numai de dragul dihorilor, sa poata fi admirati de toata lumeaLaughLaughLaugh

    #2626
     Simo_Pas 
    Participant

    Cu multa placere Margot 🙂 Sigur vor fi admirati ai tai Kiss

    #2635
     Anonim

    Banuiesc ca cei de la Falcon Vet nu vor lua in seama ce ai spus. Cei mai reusiti…e poze (ca toti dihorii sunt frumosi) vor fi alese, prin urmare poate ca Susy va fi desemnata castigatoare. Stiu ca nu esti in tara si nu ai putea beneficia de premiu in eventualitatea in care ai castiga, dar poti dona premiul oricarei persoane vrei Smile

    #2636
     margot1 
    Participant

    La asta m-am si referit, premiul sa fie donat urmatorului sau unui adapost ptr. animale abandonate

    #2669
     ingerasuoana 
    Participant

    Mi se pare putina lume care participa la concurs….

    si putina lume care scrie pe forum…

    doar mi se pare?sau asa e?Frown

    #2670
     margot1 
    Participant

    Se pare ca lumea nu prea are timp!!!!!

    LaughLaughLaughLaughSunt prea ocupati sa se joace cu puii lor!!!LaughLaughLaugh

    #2672
     ingerasuoana 
    Participant

    pe de o parte e bine….

    dar mi-ar fi placut sa cunosc pe toata lumea Laugh

    #2681
     Anonim

    Din pacate oamenii nu isi fac cont pe forum, ci prefera sa ma contacteze pe mine in privat. Desi ii redirectionez pe toti aici, tot nu vin :(. Nu stiu ce sa zic…

    #2686
     ingerasuoana 
    Participant

    Frown

    majoritatea au cont de email pe yahoo.com si probabil vad problema si nu isi mai fac cont.

    daca scrii ca forumul accepta yahoo.com.uk (acolo la anuntul cu rosu) poate isi mai face lumea cont….

    #2692
     Anonim

    Da, din pacate nu tine de mine treaba asta, ci de compania de hosting. Initial am vrut sa scriu, insa am renuntat pentru a nu ii induce in eroare. Desi am pus anuntul, multi si-au facut totusi conturi cu adrese yahoo. Sistemul ii inregistreaza, dar mailul cu parola nu e preluat de serverul yahoo 🙁

    #2697
     dsra_andra 
    Participant

    hey! eu am reusit sa uploadez poza si fara cont.. am o intrebare, am vazut ca nu si-a lasat nimeni datele de contact, sau nu apar? trebuie s le las intr-o sectiune anume?

    #2698
     Simo_Pas 
    Participant

    dsra_andra a spus:

    hey! eu am reusit sa uploadez poza si fara cont.. am o intrebare, am vazut ca nu si-a lasat nimeni datele de contact, sau nu apar? trebuie s le las intr-o sectiune anume?


    Datele le poti trece la profilul tau ( sus in dreapta)

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 20 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account