Acest subiect conține 5 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani, 7 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2386
     ysyoko 
    Participant

    Una dintre fetitele mele si-a gasit casuta tocmai la Timisoara. Daca este cineva dispus sa o duca si pe micuta mea pana acolo i-as fi tare recunoscatoare. Imi este frica sa o trimit singura cu ternul sau autocarul iar eu nu pot sa ma duc pana acolo. Multumesc.

    #4124
     Anonim

    De tren sau autobuz nici nu poate fi vorba. Sincer nu vad ce posibilitate exista, decat sa vina personal sa o ia…

    #4125
     ysyoko 
    Participant

    singura nu o trimti nici cu submarinul. daca are cineva drum si e dispus sa o ia si pe ea sau vine personal sa o ia e ok daca nu.. mai asteptam 🙂

    #4129
     Anonim

    Aha, asa da:D. O sa ma interesez si eu si daca aud ceva, te anunt. A propos, daca nu mai folosesti pudra, poti sa o lasi la Radu cand ai drum prin oras. O iau eu de la clinica later on. Pup!

    #4136
     ysyoko 
    Participant

    n-am mai folosit-o de atunci. ar trebui sa ma duc la Radu saptamana asta cu astea mici sa le fac deparazitarea cu ivermectina. o sa las pudra atunci. ms mult pt ajutor. :*

    #4142
     Anonim

    Cu placere! Daca mai ai nevoie, stii unde ma gasesti }{

Vizualizare 6 articole - 1 la 6 (din 6 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account