Acest subiect conține 4 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2378
     codrin 
    Participant

    Soso e prescurtare de la Sosetel…. motivul = cam asa miroase . Ii mai las tricouri in cusca si doarme pe ele, iar cand le iau la spalat au un miros intepator :)) (tricouri vechi pe care nu le mai port :)) )

    Ma gandeam sa-i spun Schweppes nu doar din  cauza mirosului  ci si a caninilor care sunt putin intepatori, numai ca se pronunta mai greu. Imi suna mai bine un nume mai scurt.

    #3977
     codrin 
    Participant

    4 luni are cred… este destul de maricel. As pune si poze dar nus tiu cum sa le incarc. Ma chinui la avatar deocamdata… am foto de 26 Kb si tot imi spune ca e prea mare fisierul.

    #3988
     Anonim

    Hmm…cred ca e vreun bug, o sa verific in zilele urmatoare…

    #4172
     ELEnNa 
    Participant

    Off..: am si eu probleme cu avatarul . Mi l-a luat de pe un alt forum. Ca n-ar avea ce cauta avatarul asta aici, dar nu stiu cum s-a copiat. O sa-ti cer ajutorul Roxana intr-un alt topic 🙂 Ce-i drept, n-am mai incercat de mult sa-l schimb.

     

    Credeam ca suntem singurii care au observat mirosul acesta de sosete de fotbalist la dihoras! :)) Si murim de ras, mai ales dupa ce se trezeste si vine sa-l luam in brate, cand il ridic are un miros (nu degeaba il cheama putorius :)) ) de iti intoarce nasul :)) Dar lui efectiv doar labutele ii miros a sosete de fotbalist, in rest, e ok.

    Si mereu il alintam sosetzel :)) ne amuzam tare pe tema asta. Dar la sfarsitul lui septembrie noi mergem la castrat! Si sper sa dispara si mirosurile odata ce dam jos jucariile 🙂

    #4180
     Anonim

    O sa dispara cu siguranta, dar mirosul de sosetute nespalate ramane :D. Nu miroase si in zona urechilor? 😀

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account