Acest subiect conține 6 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 11 ani, 4 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2482
     raluka 
    Participant

    buna! am deschis acest topic deoarece vreau sa va intreb daca se intampla ceva cu pufoasa mea! de cateva zile doarme de dimineata de la 8 pana seara la 6 jum, interval in care se trezeste pe la 2, bea apa, si doarme la loc! inainte in acest interval se trezea cam de 2 ori si manca, acum nimic! este o problema sau din cauza faptului ca naparleste? va multumesc

    #5119
     Simo_Pas 
    Participant

    Daca mananca si bea apa nu cred sa fie o problema. Asa fac si ai mei uneori! 🙂

    #5122
     Anonim

    Da, e posibil sa fie normal din cauza schimbarii intervalului orar si naparlirii. De cate ori manca inainte pe zi si cat mananca acum? Alte semne clinice, aspecte nelalocul lor fata de cum o cunosti tu de obicei?

    #5125
     raluka 
    Participant

    mananca ca si pana acum, diferenta este ca inainte se trezea ziua pe la 12 si pe la 5, se juca putin si manca, apoi dormea! acum se trezeste, bea apa, si doarme iar! deci de la 8 de dimineata pana seara la 7 sare peste 2 mese! este vioaie, noaptea foarte activa! singura diferenta este ziua!

    #5126
     Anonim

    Atunci este in regula, nu iti face probleme Smile

    #5127
     raluka 
    Participant

    va multumesc frumos pt raspunsuri!

    #5128
     Anonim

    Cu placere Kiss

Vizualizare 7 articole - 1 la 7 (din 7 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account