Acest subiect conține 6 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  ingerasuoana acum 12 ani, 8 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2381
     Anonim

    Bunaa,

    Eu sunt Lola sunt fetita si fac acum 8 saptamani , am ajuns la noua mea casuta si m-am acomodat deja cu tati 😀 .

    In prima zi mi-a fost frica caci nu stiam cine ma ia. :”(

    Am fost cumparata de la ysyoko , care este foarte de treaba si intelegatoare.

    Acuma sunt foarte jucausa si m-as juca toata ziua cu Alex.

    Vreti sa vedeti niste poze cu mine? 😀

     

     

    Hah , ce mai dormeam , nici nu stiu de ce m-am culcat in locul ala 🙁 .

    Acuma am mai multe jucarii 😀 si i-am cerut lui tati un hammack si a spus ca imi ia zilele astea , ah , abea astept.

    Sunt nazdravana si imi place sa rontai tot ce apuc.

    Am zis sa ma alatur si eu celorlalti fratiori de pe forum .

    Va salut de aici.

    #4011
     Anonim

    Lola e o scumpa si o frumoasa. Stiu ca te bucuri deja de ea, asa ca nu doresc decat sa ai parte de ea cat mai mult posibil 🙂

    Un sfat: mai bine pune-i lucruri din bumbac pe care sa doarma, e mai sanatos.

    #4012
     Simo_Pas 
    Participant

    Bine ati venit printre noi Cool  Lola e foarte frumoasa, sa-ti traiasca sa te bucuri de ea. Pupici!Kiss

    #4013
     Roxana 
    Keymaster

    @simo_pas – Haha , mersi frumos Kiss Embarassed

    @Roxana – Acuma are 4 lucruri din bumbac de diferite culori , sa nu mai stea pe acel plastic 😀 . Kiss

    Iti multumesc mult Roxana si tie pentru ca m-ai ajutat sa gasesc . KissKissKissKiss

    #4015
     Roxana 
    Keymaster

    @Pixie & CD – Haha da , acolo sa gasit sa doarma EmbarassedLaughing . Mersi frumos Laughing . Dintre toate jucariile prefera degetele   LaughingLaughing . Multumesc la fel si tie , sa auzim numai de bine. Kissici .

    #4017
     iulia 
    Participant

    Bine ai venit Lola ! 

    Esti tare dragalasa si scumpa cum stii tu sa dormi exact unde nu trebuie  (asa facea si a mea ) , vreau sa ti dau doar un sfat foarte prietenesc in legatura cu jucaria multicolora din poza care .. cand va creste putin o va rupe in bucatele si-o va inghiti , iti recomand sa-i iei mascotele din cele mai mici care le gasesti  care i vor fi foarte dragi , iar in legatura cu degetele tale foarte atractive si gustoase :)) ar fi bine de pe acum sa te obisnuiesti pt ca obiceiul cu degetelele il pastreaza pana la adanci batraneti !

    Eu va doresc sa cresteti impreuna , sa va jucati si sa va bucurati unul de celalalt ca tare dragalasa mai e micutza , cu drag va pupa Joy si iulia!

    #4022
     ingerasuoana 
    Participant

    e superba ghemotoaca!!!!are un colorit super!

    evident ca cel mai bun loc e litiera….acolo dormnea si gogoasa mea mica….dadea ziarul plin de toate alea (le intindea peste tot, inclusiv le baga in apa) si dormea acolo….

    si tati, pune hamacul ala, poate ne place mai mult Laughing

     

    pupam nasucu ei!

Vizualizare 7 articole - 1 la 7 (din 7 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account