Acest subiect conține 45 de răspunsuri are 14 voci și a fost actualizat ultima dată de  Roxana acum 10 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2280
     ingerasuoana 
    Participant

    Cum ne jucam si cu ce?

    Dexter e inebunit dupa jucariile de cauciuc. are 3 si nici una nu mai chitaie de cate gaurici au in ele Smile efectiv le ia la tranta

    Dar cea mai interesanta “jucarie” este sacul de rafie. adora sa se bage in el, sa topaie pe el si sa se ascunda.

    Ne mai jucam din cand in cand si leapsa sau fatea-ascunselea. Subiect la care obosesc mai repede ca el Laugh

    voi?

    #2619
     margot1 
    Participant

    O alta jucarie interesanta ptr. ei sunt pungile goale de naylon sau hirtie. Cu cit fisiie mai mult, cu atit sunt mai interesanteLaughLaughLaughLaugh

    Daca aveti cutii mari goale de carton, taiati citeva gauri in ele, asa ca ei sa poata intra si iesi.

    #2628
     danieladdo 
    Participant

    Lui Bijoux ii place sa ma alegre prin camera, in jurul custii. Ii mai plac mingiutele de ping-pong, sa le arunc sa faca zgomot si sa fuga dupa ele. E innebunit dupa o foca de plus, mare cit el, o cara prin camera si o ascunde in tub. Daca o iau in mana vine dupa mine si nu se lasa pina nu o ascunde  Smile

    #2631
     ingerasuoana 
    Participant

    Da, si la pungile de hartie se arunca Smile

    cutii de carton taiate avem

    mi-ai dat o idee buna sa ii iau o minge de ping pong. cred ca o sa fie disperat ca nu o sa o poata prinde Laugh

    i-am luat azi o chitaitoare mai maricica si mai tare. era suparat ca nu o poate capsa si a lasat-o in pace Smile

    #2933
     danieladdo 
    Participant

    Arrielle se joaca cu mingiutele de ping-pong, le impinge cu nasucul, iar Bijoux fuge dupa ea:


    Original Video – More videos at TinyPic

    Original Video – More videos at TinyPic

    #2940
     Anonim

    Haha! Sunt negri taciune! Nici nu se vad pe langa comoda aia..Cool

    #2943
     ingerasuoana 
    Participant

    niste banditi!

    ce dulci sunt amandoi! Kiss

    #3106
     Anonim

    Haha! Tot asa grasan a ramas, nu are de gand sa mai dea jos din sunculite. Pai daca mami il alinta cu bunatati….eh Innocent

    #3108
     Simo_Pas 
    Participant

    Foarte fain  e C.D. Kiss Trebuie sa`i intalnim la primavara  🙂

    #3110
     ingerasuoana 
    Participant

    Smecherosu!

    Dulce foc si hotoman!

    pupam nasucu lui!

    cand il vad ma gandesc numai la Dex Kiss

    #3112
     ingerasuoana 
    Participant

    aolei, deja naparleste Frown

     

    spor la invatacit! KissKissKiss

    #3113
     Simo_Pas 
    Participant

    Super frumosi amandoi Kiss ce tare e poza cu C.D. parca e decanul facultatii Laughing :)))

    #3348
     moko_laura 
    Participant

    Tazu la joaca 🙂ascuns in punga

    In ultima vreme, taz a facut obsesie pentru o mingiuca din cauciuc mai dur care are in interior un clopotel…ar roade-o toata ziua daca ar putea…o scoate din cosul cu jucarii si fuge cu ea in ascunzatoare..adica undeva intr-un colt al camerei, langa calorifer..si daca nu-l bagi in seama e in stare sa roada mingiuca pana la epuizare…de multe ori i-o fur ca sa-i distrag atentia si catre alte jucarele..pe care le cara peste tot, se arunca peste ele, le prinde in botc si fuge cu ele sa nu care cumva sa i le furi :)) chestia e ca uneori i le cam fur si sa vezi ce disperat e dupa ele..i le dau inapoi, le inhata si fuge cu ele victorios..

    Lui taz ii plac pungile, normal :)) si de multe ori se catara in niste cosuri supraetajate fixate pe un stativ din plastic pe care il tinem in balcon…are o fixatie si cu aspiratorul : se baga dupa el, se intinde pe gresie si il impinge cu piciorusele pana il muta de la locul lui..cred ca tazului ii place cel mai mult sa mute lucrurile din casa :)) stiu asta cand aud bubuituri pe hol..iar a mutat tazu ceva…:)) ii plac papucii mei…si ca sa nu-i fure ii cam ascund..dar si cand ii gaseste!!! doua zile pana ii recuperez cam stau in picioarele goale :)) daca imi mai amintesc si alte nazdravanii revin cu un post nou.

    #3357
     Simo_Pas 
    Participant

     Este bestial banditul LaughingKiss

    #3358
     moko_laura 
    Participant

    multumesc! 🙂 lasa ca pozele de mai jos cu cdiul si pixie sunt super :))))))) cum isi baga ei boticul peste tot! curiosii de ei…vor sa fie mereu in centrul atentiei bagati in seama si alintati cat cuprinde!! Kiss

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 46 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account