Acest subiect conține 4 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 12 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2376
     Anonim

    Un domn lasa astazi un dihoras la clinica Falcon Vet pentru ca nu il mai poate tine. Momentan nu stiu nimic despre el, pentru ca stapanul nu stie nici ce sex are.

    Am postat fara a sti mai multe informatii pentru ca nu va putea ramane la clinica, deci cel mai probabil il voi lua eu acasa pana va fi adoptat.

    Revin cu detalii in seara aceasta.

    #3954
     Allecsutza 
    Participant

    Saracutul 🙁

    #3955
     Roxana 
    Keymaster

    As fi eu interesat sa il iau pentru baietelul meu ,daca este cuminte si nu musca ,multumesc

    #3959
     Anonim

    @ccdumitrescu: Domnul care trebuia sa il aduca nu a mai ajuns ieri, abia in seara asta il aduce (asta daca se tine de cuvant). Inca nu stiu daca este baietel, pentru ca nici stapanul nu stie. Un singur lucru stiu cu certitudine: domnul respectiv nu il poate tine, prin urmare va fi donat.

    Va fi evaluat in seara aceasta de doctor si revin cu mai multe informatii. Va rog sa imi transmiteti un numar de telefon de contact, pentru a comunica mai rapid (pe e-mail: roxana@dihori.ro sau ma puteti suna la 0723 505 715).

    Multumesc. 

    #4536
     Anonim

    Anuntul nu mai este de actualitate.

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account