Acest subiect conține 16 răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de  Milo acum 9 ani, 3 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #5394
     danieladdo 
    Participant

    Si dihorii mei tremura…din cauza asta nu iti fa griji, asa fac ei 🙂

    Incearca sa il distrezi cumva,cu o jucarie noua, o mingiuta de plastic colorata…o jucarie care chitaie…

    #8679
     Milo 
    Participant

    Buna seara!
    Avem o problema mare cu Milo a mea. Am observat ca de doua zile nu face treaba mare si am inceput sa ma ingrijorez.
    Eu sunt din Bulgaria si am plecat din Romania pentru sarbatori, ne intoarcem pe 3 ianuarie. Am avut niste probleme cu transportul si am stat afara o perioada destul de lunga. M-am speriat sa nu cumva sa raceasca dihorasul meu, dar nu aveam cum sa ne mai inoarcem. Nu am observat pana ieri ca nu poate sa manance. Am crezut ca nu i plac bobitele pentru dihorasi care i le am luat ziua inainte sa parasim tara. I am tot luat o perioada bobite pentru dihori din Animax, Orhidea, pentru ca este mai aproape de zona unde stam. Asa ca nu mi-am dat seama din start care o fi problema. Acuma sunt foarte speriata pentru ca nu cunosc doctori din Bulgaria care se pot ocupa de dihori si nici nu am incredere in alti decat in Falconvet.
    Se joaca, dar bea doar apa si mananca ft putina carnita, bea galbenus si nu renunta la Feretvite. Am citit despre cum sa gasim daca are ganglion si am masat-o putin la gat si nu i place, dupa aia mataie si inghite. Cum ajung in Romania vin cu ea la medic dar pana atunci ce poteti sa ma sfatuiti :(.
    Va rog sa ma ajutati!

Vizualizare 2 articole - 16 la 17 (din 17 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account