Acest subiect conține 4 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  adriana acum 11 ani, 6 luni.

  • Autor
    Mesaje
  • #2463
     adriana 
    Participant

    buna! sunt noua pe acest forum si sunt foarte incantata de el, faceti treaba buna aici:) felicitari! as avea nevoie de ajutor: luna viitoare voi intra in posesia unui dihoras si as dori sa stiu ce cabinete veterinare din timisoara se ocupa de micutii dihorasi? pentru ca sincera sa fiu nu l-as duce oriunde,  nu as vrea sa se faca experimente pe animalutul meu.ms !

    #4978
     Anonim

    Bine ai venit pe forum, Adriana! 

    Din cate stiu eu, nu exista medici care sa se ocupe de dihori in Timisoara. Avem o prietena cu 2 dihori care tine legatura cu noi si vine in Bucuresti cand e vorba de o interventie mai 'speciala'. Sfatul meu este sa vorbesti cu ea (http://www.facebook.com/daniela.octaviasi sa te informeze ea cu privire la cabinetul unde poti merge, macar pentru deparazitare si vaccinare. Are cont si pe forum, deci poti sa ii trimiti si un mesaj privat. 

    #4977
     adriana 
    Participant

    ok.ms mult:)

    #5018
     danieladdo 
    Participant

    buna Adriana,

    Te pot ajuta! Am gasit cit de curand un medic veterinar care se pricepe la dihori si e foarte rabdator,il cheama Indre Dinu si are cabinet in zona Lipovei pe strada Campina, nr lui de tel este 0756 075 553.Mergi la el cu incredere!

    #5023
     adriana 
    Participant

    Ms mult, daniela:) la el o sa merg

Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CONTACTEAZA-NE!

Lasa-ti-ne un mesaj si noi vom reveni cu un raspuns cat se poate de repede.

Se trimit datele

©2024 Dihori.ro - comunitate dedicata dihorilor ca animale de companie

Log in with your credentials

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Create Account